Novinky

 

 

 

Saeco Magic M1 a M2

Kávovary Magic M1 a Magic M2 jsou nejnovějšími přírůstky v řadách profesionálních kávovarů Saeco.

Disponují sedmipalcovým dotykovým displejem o rozlišení 1024 x 768 pixelů a zvládají bleskově rychle připravit dva šálky kávy najednou, přičemž za jednu hodinu takto dokáží vydat až 120 šálků espressa nebo 116 šálků cappuccina s dokonale hustou mléčnou pěnou díky vylepšenému mléčnému systému.

Nechybí dále ani LED podsvícení výdejní oblasti, program automatického čištění včetně odvápnění, kompatibilita s platebními systémy a parametrická nastavitelnost nápojů.

Model Saeco Magic M2 dále nabízí dvojnásobně velký zásobník kávových zrn i vody.

 

                    

Gaggia Anima Barista

Kávovar Gaggia Anima Barista Plus je novou vylepšenou verzí kávovaru Anima, jenž navíc disponuje plně profesionální parní tryskou pro dokonalé pěnění mléka a tvorbu detailních obrazců latte art. Nechybí dobře čitelný LCD v obklopení šesti širokých tlačítek, tři základní druhy kávových nápojů, možnost modifikace chuti a síly kávy, ani keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí.  Personalizované nápoje lze rovněž ukládat do paměti kávovaru pro pozdější volbu, kdy díky technologii One-Touch postačí k výdeji stisk jediného tlačítka.

 

                    

Bialetti Brikka Indukce

Bialetti Brikka Indukce je další specializovanou sérií konviček od italské firmy Bialetti, tentokrát zaměřenou na tvorbu extra bohaté a husté pěny (cremy) pomocí patentovaného pěnícího mechanismu uvnitř konvičky. Modely Brikka Indukce je možné zakoupit ve čtyřporcové verzi a dokáže připravit espresso se 30 ml cremy.

 

                    

Bialetti Mini Indukce

Set Mini Indukce představuje originální alternativu běžných moka konviček, kterou lze navíc ohřívat i na indukčních plotýnkách. Součástí setu jsou dva porcelánové šálky. Tělo konvičky je opatřeno žáruvzdornou rukojetí a patentovaným ventilkem Bialetti, pro snadné čištění a bezpečnost vysokotlakého ohřevu. Set přichází v elegantním černém provedení s nerezovými doplňky.

 

Přihlašte se k odběru novinek Espresso Professional